Veľký Meder - termální koupaliště - THERMAL CORVINUS


Solná jeskyně - Slovensko

  • Solná jeskyně přímo v areálu koupaliště
    Relaxační kúra probíhá po dobu 45 minut na pohodlných polohovacích lehátkách, při příjemné hudbě a osvětlení, které napomáhá k celkovému uvolnění. Teplota v jeskyni se pohybuje v rozmezí mezi 20 až 22°C.Na pobyt v solné jeskyni se nemusíte nijak připravovat. Stačí mít pohodlné oblečení, na boty navléknout jednorázové hygienické návleky a usadit se na polohovací lehátko.

Ceník

Dospělí4 euro
Děti od 6 let2 euro
Děti do 6 letvolný vstup
  • Mikroklimatická solná jeskyně je místnost, jejíž stěny jsou vystavěny z kusů přírodní soli pomocí nové originální a zdravotně nezávadné technologie. Členitý strop s umělými krápníky navozuje zdání opravdové jeskyně, na zemi je pak vysypána silná vrstva směsi solí, z nichž převažující sůl z Mrtvého moře určuje unikátní ionizované ovzduší. Solná jeskyně díky svému mikroklimatu příznivě působí na řadu onemocnění: Onemocnění dýchacích cest (astma, chronická bronchitis, rozedma plic), nedostatečná činnost štítné žlázy, vysoký krevní tlak, dermatologická onemocnění, poruchy nervového systému.


  • Viac informácii o soľnej jaskyni na stránke      www.solnaban.sk

Znáte wellness Veľký Meder?
1)Ideální místo pro Vaši relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.