Veľký Meder - termální koupaliště - THERMAL CORVINUS

Jízda na koni - Slovensko

V srdci zemědělstvím zatíženého Žitného ostrova se na ploše 306 hektarů rozprostírá národní přírodní rezervace Klatovské rameno. Jde o mimořádně cenné území se zachovalými společenstvími vodní vegetace a komplexy typických lužních lesů, která je domovem vzácných a druhů Rostlinné a živočichů. Za národní přírodní rezervaci byla tato oblast vyhlášena v roce 1993 vyhláškou Ministerstva životního prostředí České republiky.

Při hlavní silnici mezi Galantou a Dunajskou Stredou vedle Klatovského rameni v malebném prostředí se skrývá Czajlik ranch, kde si najde každý své, kdo chce strávit svůj volný čas odpočinkem, sportováním, procházkami v přírodě as koňmi.

Na ranči je zajištěna možnost na výcvik a jízdu na koni pro začátečníky a pokročilé, pro malé děti jízda na ponících a hipporahabilitácia na to nejchudší. Pronajímáme svatební kočár a kočáry na vycházky. Dále je možnost pronájmu boxů pro 20 koní. V nečase av zimě je k dispozici krytá jízdárna. Nachází se zde i zánovní podstavena krytá jízdárna s rozlohou 3400 m2 slouží na soutěže, tréninky, pořádání různých představení a výstav.

Pro víc informací o ubytování ve wellness hotelu ve Veľkém Mederu klikněte ZDE.

Viac info:
www.czajlikranch.sk
Znáte wellness Veľký Meder?
1) Ideální místo pro Vaši relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.