Wellness hotely Západní Slovensko

Wellness Hotel Therma**** - Dunajská Streda

Dunajská Streda je okresní město okresu Dunajská Streda na jižním Slovensku ležící v Trnavském kraji na Podunajské nížině. Leží v přibližném středu Žitného ostrova. V Dunajské Stredě se nachází i termální koupaliště s aquaparkem a wellness hotel s japonskými lázněmi. V září se koná tradiční Žitnoostrovský jarmark a mnoho doprovodných akcí a koncertů.

V japonských lázních namísto hlučných adrenalinových skluzavek najdete oázu klidu pro duši a odpočinek a osvěžení pro tělo. Svíčky kolem zatemněné vany, vlnící chill-out hudba a příjemné exotické vůně. "jedno vynikající místo pro vypnutí a totální relax ..." Denně dvakrát 30 minut v léčivé vodě má blahodárné účinky. Modernímu člověku to však už jako celodenní program nepostačuje. Hotel Therma **** poskytuje vše to, čím se dají znásobit účinky tohoto přírodního elementu a zkrátit čas, potřebný k dosažení očekávaného efektu. K dispozici máte šest bazénů, tři sauny, dešťový "prales", jacuzzi, uzavřené tepidárium.

Znáte wellness Veľký Meder?
1) Ideální místo pro Vaši relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.