Wellness hotely Střední Slovensko

Střední Slovensko je:

centrální část Slovenska, do které se zahrnuje Turčianska kotlina, Hornonitrianska kotlina, Žiarská kotlina, Pliešovska kotlina, Zvolenská kotlina, Horehronské Podolie, tak pohoří nimi sevřené a také západní (Gemerská) část Slovenského rudohoří
tradičně: Turčianska stolice, Zvolenská stolice (kromě jižní části) a Gemerská stolice (kromě Jihoslovenská kotliny)

V malebném vysokohorském prostředí Nízkých Tater a na celém středním Slovensku se nachází množství wellness hotelů. Překrásnou okolní přírodou se může pochokať nejeden návštěvník. Zde můžete načerpat novou energii do všedních dnů. Wellness hotely na středním Slovensku Vám nabízejí okouzlení dotykem, omámení atmosférou. Nejmodernější revitalizující wellness balíčky, pobyty přinášejí příležitost nechat se hladit zkušenými rukama masérských mistrů a vychutnávat si pocit absolutní svobody, relaxace, odpočinku. Nevynechejte možnost ocitnout se na magickém místě, ve světě plném klidu.

Pro víc informací o ubytování ve wellness hotelu ve Veľkém Mederu klikněte ZDE.

Znáte wellness Veľký Meder?
1) Ideální místo pro Vaši relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.