Veľký Meder - termální koupaliště - THERMAL CORVINUS

Veľký Meder okolí

Město Veľký Meder se nachází v jižním cípu Západního Slovenska. Do podvědomí široké veřejnosti doma i v zahraničí se dostalo díky termálnímu koupališti, které nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou. Kromě autoturistiky město nabízí i bohaté podmínky pro sportovní vyžití.

Veľký Meder má velmi atraktivní okolí. V okolí je možné navštívit vodní dílo Gabčíkovo nebo město Dunajská Streda, ve kterém se nachází Žitnoostrovské muzeum. To sídlí v barokním Žlutém kostele, který dal v 1. polovině 18. st.postavit biskup Mikuláš Kondo. Zajímavé je i Komárno s náměstím Evropy a především se starou pevností. Zajímavý je i výlet do Ostřihomu. Město obklopuje i překrásná příroda, je možné navštívit Číčovské mrtvé rameno a chráněnou oblast Dropie.

V okolí města je několik jedinečných přírodních zajímavostí a možností pro aktivní odpočinek.

Pro víc informací o ubytování ve wellness hotelu ve Veľkém Mederu klikněte ZDE.

Znáte wellness Veľký Meder?
1) Ideální místo pro Vaši relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.