Veľký Meder - termální koupaliště - THERMAL CORVINUS

Tobogánové šílenství

Tobogánový svět otevřelo koupaliště u příležitosti 40. výročí založení.Tobogánový svět nabízí řadu adrenalinových atrakcí, některé z nich jsou na Slovensku novinkou. Můžete si vyzkoušet točivý, super rychlý či hbitý tobogan. Na klouzání můžete požít gumová kola. Tobogany tu člověka zatočí, "spolknou" v nálevce, vystřelí na U-rampě kolmo vzhůru. Je tu dokonce tobogán se čtyřmi samostatnými dráhami vedle sebe, kde se může celá rodina závodit o to, kdo dosáhne nejlepší čas. A to ne jen tak jakože. Vše snímají kamery, zaznamenávají rychlost a na tabuli si může každý závodník podívat umístění.
Pro víc informací o ubytování ve wellness hotelu ve Veľkém Mederu klikněte ZDE.

Váhadlo

Stupeň obtížnosti klouzání je těžký.
Výška šmýkajúcej se osoby - min. 120cm
Startovací výška - 11,08 m
Délka - 74,9 m

Na gumových matracích které můžete používat sami, či ve dvojici, vystartuje z výšky 11,08 m prudkým klouzáním se směrem dolů a pak zase nahoru. Rychlost tobogánu je poměrně vysoká a je doplněna vodními atrakcemi.

Tunnel - Funnel

Stupeň obtížnosti sklouznutí je středně těžký.
Výška šmýkajúcej se osoby - min. 110cm
Startovací výška - 11,08 m
Délka - 100,17 m

Tobogán je tvarem velice zajímavý, má hodně zatáček a zatočení. Vytváří správnej adrenalin. Na konci této cesty vejdete do velké "cibule" kde Vás to ještě zatočí a vymrští do přistávacího bazénu.

Multislide - 4 dráhy

Stupeň obtížnosti sklouznutí je středně těžký.
Výška šmýkajúcej se osoby - min. 110 cm
Startovací výška - 8,18 m
Délka - 61 m

Tento tobogán tvoří čtyři samostatné dráhy, díky kterým se může bavit celá rodina spolu. Klouzat se můžete na šmýkacích koberečcích nebo i bez nich. Tobogán je vhodný i pro děti od minimální výšky 110 cm.

Family Slide

Stupeň obtížnosti sklouznutí je lehký.
Výška šmýkajúcej se osoby - min. 100 cm
Startovací výška - 4,2 m
Délka - 24,91 m

Znáte wellness Veľký Meder?
1) Ideální místo pro Vaši relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.