Veľký Meder - termální koupaliště - THERMAL CORVINUS

Sportovní rybolov - Slovensko

Rybolov má od dávných dob zajímavou a významnou roli v dějinách Žitného ostrova.

Milovníci rybolovu si mohou vybrat hned z několika rybníků ve Velkém Mederu a v jeho blízkosti. V soukromých rybnících, ale i na Žitnoostrovském bagrovisku vedle Veľký Meder můžete ulovit nejznámější druhy ryb, jako jsou kapr, štika, karas, lín obecný a parmice pruhovaná, dokonce i vzácné chráněné druhy jako jsou blatniak tmavý a hrouzek vousatý. Příznivci sportovního rybářství mohou vylovit rozměrnou a hodnotnou kořist iv žitnoostrovských hlušinach.

V posledních letech jsou přístupné i soukromé rybníky, ve kterých po zaplacení jistého poplatku slibují zaručený úlovek. Při termálním koupališti ve Veľkém Mederu i v okolí jsou i možnosti pro cykloturistiku.

Nejznámějšími druhy ryb, které zde žijí od pradávna, jsou kapr, štika, bolen dravý, karas, lín obyčejný a parma. Vzácné výjimečné chráněné druhy jako jsou blatniak tmavý a hrouzek vousatý. Příznivci sportovního rybářství mohou vylovit rozměrnou a hodnotnou kořist v žitnoostrovských hlubinách. V posledních letech jsou přístupné i soukromé rybníky, ve kterých po zaplacení jistého poplatku slibují zaručený úlovek.

Pro víc informací o ubytování ve wellness hotelu ve Veľkém Mederu klikněte ZDE.

Znáte wellness Veľký Meder?
1) Ideální místo pro Vaši relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.