• "Wellness je životní styl, životní postoj a životní filosofie. Wellness je vědomá snaha o osobní dokonalost. Je založen na pocitu vlastní odpovědnosti zejména za zdraví i za celkovou kvalitu života obecně. Wellness zahrnuje tělesné, duchovní a duševní aspekty bytí. Životní styl ve smyslu wellness je druh životního umění - když ho člověk vědomě rozvíjí a zlepšuje prostřednictvím nových zkušeností, znalostí a měnících se podmínek, posiluje tím perspektivu žít dobrý a plnohodnotný život. To je vždy spojeno s osobní dokonalostí v oblastech jako fitness, zvládání stresu a časový management, oceněním sama sebe a konstruktivním zacházením se sebou samým. Wellness vyžaduje nekonečnou zvědavost ohledně plánů, hodnot a smyslu života. "

    (Dr. Donald Ardell, průkopník hnutí wellness v USA)

Wellness je program na zlepšení tělesné a duševní kondice. Primárně slovo wellness znamená cestu k souladu mysli, duše a těla. Cílem je, aby se člověk cítil dobře, což by tedy mělo plynout z duševní, fyzické, okolní a sociální pohody. S označením wellness se můžeme setkat v kontextu s různými pracovišti nebo s programy jako jsou lázně, wellness centra ...
Některé wellness programy se zaměřují na revitalizaci lidského zdraví a mysli, na to jak se cítit lépe a energičtěji. Další se zabývají cíli, jako je přestat kouřit, zhubnout, nebo zahrnují fitness.
K wellness samozřejmě patří i to, co si pod tímto pojmem představí většina lidí. Jsou to taky různé kosmetické balíčky a procedury.


Pro víc informací o ubytování ve wellness hotelu ve Veľkém Mederu klikněte ZDE.

Znáte wellness Veľký Meder?
1) Ideální místo pro Vaši relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.
.