Wellness hotely východní Slovensko

Wellness Hotel Borovica**** - Vysoké Tatry - Štrbské pleso

Štrbské Pleso patří během celého roku k nejvyhledávanějším lyžařským a turistickým centrům ve Vysokých Tatrách. Pro všechny návštěvníky Štrbského plesa je k dispozici široká nabídka ubytování, kvalitních služeb i různé možnosti, kam se vydat ve volném čase.

V tomto malebném prostředí Vysokých Tater Vám Wellness hotel Borovice **** nabízí dokonalé spojení oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovatelnou atmosférou. Prioritou tohoto hotelu je filozofie wellness. Dokonalá harmonie těla a duše, duševní pohoda i aktivní fyzická kondice. Wellness centrum hotelu je skvělým místem k uvolnění a obnovu energie.
Hotel nabízí ubytování v 50 luxusně zařízených pokojích, z toho 11 apartmánů. Díky luxusnímu a špičkovému vybavení interiéru hotel splňuje požadavky nejnovějších světových trendů a standardů.

Znáte wellness Veľký Meder?
1)Ideální místo pro Vaši relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.